+++

01 IX 2014 - System grupDołącz się do grupy, aby grać w RuneScape razem z innymi graczami przy użyciu nowego systemu grupowania.

 Dostęp do nowego systemu grupowania uzyskasz wchodząc do „Community Interface”. W lewej części panelu Group List rozwijane menu, podzielone na podstawie umiejętności, mini-gier i walk z bossami.

Możesz także zostać dołączony do kolejki oczekujących graczy poprzez wybranie przycisku „Join Queque” w środkowej części panelu, który zawiera również przydatne informacje, tj. wymagania, nagrody i ustawienia.

A może po prostu chcesz dostać się do jakiejś akcji multiplayer z niespodzianką? Jeśli tak, możesz wybrać opcje „Random Group”, a system grupowania wybierze coś dla Ciebie. Jeśli jest coś, czego w szczególności nie lubisz, możesz to wyłączyć, z automatycznego doboru grupowego.

Zauważ, że ten system jest zaprojektowany tak, aby dostać się do gry wieloosobowej tak szybko, jak to tylko możliwe, więc mamy nadzieje, że dzięki temu systemowi wiele minigier stanie się popularniejsze.

W okienku Group Members (domyślnie po prawej stronie, oczywiście do włączenia w interfejsie EoC. Kiedy będziesz gotowy, kliknij przycisk „ready” aby transportować się do świata, na którym znajduje się lider grupy. Znajdziesz tu także przycisk „leave”, służący do opuszczenia grupy.

Lista „Group Members” zawiera również elementy ułatwiające liderom grup tworzenie i zarządzanie grupami. Na dole znajdziesz ikony służące do: zapraszania, kickania lub banowania, podziału grupy na specyficzne podzespoły danej minigry i szereg innych funkcji, takich jak przyjaciół, ignorowanych, prywatnych wiadomości.

W Legacy mode system grupowania działa w bardzo podobny sposób, jest on dostępny w menu opcje lub na minimapie.

RuneScape ma mnóstwo wyjątkowej, ekscytującej zawartości multiplayer, która czeka na odkrycie. Z systemem grupowania, czy bez – musisz spróbować czegoś nowego – kto wie, może po drodze znajdziesz kilku znajomych?

Baw się dobrze i – jak zawsze – daj nam znać co myślisz o nowym systemie grupowania na forum.

Mod Hunter & Ekipa RuneScape


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd