+++

1 IX 2014 Loteria BalthazaraRuneScape miał fantastyczne lato – powróciło do niego wielu graczy, pojawiły się tony nowych zawartości – więc czy jest lepszy sposób na świętowanie niż losowanie fantastycznych, limitowanych przedmiotów?!
We wrześniu większości kończą się wakacje, prawdziwe życie zaczyna kraść czas z dala od gier, ale dzięki Wielkiej Loterii Balthazara nawet najbardziej ruchliwi. Zajmie Ci to zaledwie kilka minut każdego dnia, będziesz miał szansę na wygranie limitowanej edycji przemalowanego na złoty kolor godsworda, warpriest armour, deathtouch feathers, silverhawk boots & feathers, oraz nawet 100 milionów sztuk złota!

Loteria Balthazara zostanie uruchomiona 1 września po aktualizacji gry. Balthazara można znaleźć w pobliżu Burthorpe lodestone. Oferuje on określoną liczbę elementów każdego dnia, aż do końca września. Aby mieć szansę na wygraną, musisz dać Balthazarowi bilet – im więcej biletów dajesz, tym większą masz szansę na wygraną. Każda osoba w RuneScape posiadająca konto płatne może dostać maksymalnie dwa bilety dziennie; jeden po porozmawianiu z Balthazarem, drugi od JModa podczas eventu lub wykonując daily challenge. Wróć do Balthazara następnego dnia, aby sprawdzić, czy wygrałeś nagrodę z poprzednich dni. Nawet jeśli nie dostaniesz głównej nagrody, otrzymasz nagrodę pocieszenia w postaci lampy z XP.

Na każdy dzień tygodnia została przeznaczona inna nagroda:

Poniedziałki – 100 mln złotych monet x100
Wtorki – Golden godsword (1 na 4 możliwe miecze) x2500
Środy – Golden Warpriest Armour (1 z 4 możliwych) x 5000
Czwartek - 3 Death Touch Darts x20000
Piątki – Remote Bank Deposit Box (czas trwania 1h) x 40000
Soboty – Silverhawk boots (lub 250 Silverhawk Feathers jeśli już masz buty) x10000
Niedziele – Skilling Outifit Piece (lub 500,000gp jeśli już go posiadasz) x50000

To Twój wybór, czy codziennie dajesz otrzymane bilety na loterię, czy też oszczędzasz je, aby zwiększyć swoje szanse. Możesz się dowiedzieć, ile biletów dałeś Balthazarowi w danym dniu poprzez rozmowę z nim.

Każdego dnia, aż do końca miesiąca Jagex Mod będzie w grze, aby rozdać kolejne bilety. JModów możesz znaleźć na serwerach 98 i 124 w Lumbridge Crater o 4 nad ranem , o 10 rano, o 15 i 20. JModzi będą także wchodzić do gry w nieoczekiwanych momentach, więc śledź nas na Twitterze, aby dowiedzieć się więcej o nieplanowanych biletach na loterię.

JModzi na Twitterze

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat loterii, zobacz FAQ w oficjalnym temacie na forum.

Mod Pips, Mod Drew & Ekipa RuneScape


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd