Przewodnik Turysty po Ardogue


Wprowadzenie.

Ta książka jest twoim przewodnikiem do tętniącego życiem Ardougne. Ardougne jest znany jako ekscytujące nowoczesne miasto położnone na słonecznym południowym wybrzeżu Kandarin.

Ardougne: Miasto Zakupów!

Będziesz zachwycony chadzająć po rynku Ardougne - największy na świecie! Od przypraw do jedwabiu, tutaj jest coś dla każdego! Inne popularne miejsca zakupów w obszarze to sklep ze zbrojami odwiedzany przez wielu znanych poszukiwaczy przygód.

Ardougne: Miasto Zabawy!

Jeśli szukasz rozrywki w Ardougne, dlaczego nie oswiedzić Ardougne Zoo? Albo odpręż się z drinkiem w wciąż popularnym Zajeździe Latającego Konia (Flying Horse Inn)? I dla śmiałego, są zawsze szczury, które można wymordować w rozciągniętych pod miastem kanałach.Tutaj jest naprawdę coś dla każdego!

Ardougne: Miasto Historii!

Ardougne jest sławne jako ważne miasto historii. Jeden historyczny budynek jest wspaniała Rezydencja Handelmort, aktualnie w posiadaniu przez Pana Francis Kurk Handelmort.Turyści interesują się też historycznym Zamkiem Ardougne we Wschodniej stronie miasta ostatnio otworzonego do społeczeństwa. I oczywiście, Palladyni ¦więtego Zakonu nadal przemierzają ulice Ardougne i są często w kręgu zainteresowań turystów.

Dalsze obszary
Obszar otaczający Ardougne jest też chętnie zwiedzany przez turystów. Jeśli chcesz pójść dalej w teren, dlaczego by nie zwiedzić złowieszcze Filary Zanash, tajemnicze marmurowe filary dopiero co ulokowały się na zachód od miasta? Albo być może miasto Brimhaven, na egzotycznej wyspie Karamja? To jest tylko krótka podróż łodzi, z regularnym transportem odchodzącym od Ardougne Port o każdym czasie dnia, cały rok.

© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd