2014 Winter event


2014 Winter event (Hati&Sköll)

 

 Start: Vali, na południe od Rellekki

1

Wymagane Questy: brak

Wymagane Umiejętności:
brak

Zalecane Umiejętności: 
- w miarę wysoki Zero weakness icon combat

Wymagane przedmioty: Dowolna siekiera (może być w tolbelcie)

Zalecane przedmioty: Zbroja i jedzenie do walki z Hati'm i Skoll'em

Inne: Odporność na ataki przeciwników 120 i 140 level


 

1.Porozmawiaj z Vali, stoi ona na południe od Rellekki. Powie Ci ona, że dwa legendarne wilki Hati i Skóll powróciły i tylko bohater może je pokonać. 

2

3


2.Musimy zabić oba wilki. Pierwszym z nich będzie Hati. Miejsca, w których się pojawia: 

4

3.Hati ma 120 lvl. Ogólnie zadaje mało obrażeń, chyba że specjalnym atakiem (ok. 1500) za to ma 250 000 HP. Łatwo jest go znaleźć, gdyż sam atakuje nawet, gdy jesteś daleko od niego.

5


6

4.Gdy go zabijesz, masz 80% szans, że wypadnie z niego Hati paws, Eir's helmet lub Eir's spear. Po kliknięciu na Hati paws masz możliwość wyboru combatowej umiejętności, do której chcesz dodać bonusowe doświadczenie.

5.Czas na Skólla. Aby go przywołać, musimy rąbać drewno i dokładać je do ogniska w wyznaczonym miejscu. Używając opcji add logs dodajemy drewno, a opcją check możemy sprawdzić, ile drewna jeszcze potrzebujemy.
7

9

6.Po dorzuceniu odpowiedniej liczby drewna pojawi się Skóll. Ma on 140 lvl, zadaje mało obrażeń zwykłymi atakami, lecz dużo atakiem specjalnym. Posiada 250 000 HP. 

7.Po zabiciu wilka podnieś Skóll paws i Eir's spear lub Eir's helmet (w zależności od tego, co Ci wypadnie). Ze Skóll paws, podobnie jak z Hati paws, otrzymasz bonusowe doświadczenie tylko, że masz wybór dwóch innych umiejętności.

8.Jeśli z Hati i Skólla otrzymałeś Eir's spear i Eir's helmet, możesz je wymienić na nagrodę. Jeśli nie, musisz wymienić się z innym graczem tak, aby posiadać oba te itemy.
10

 

9.Gdy już będziesz miał Eir's spear i Eir's helmet, możesz iść wymienić do Eir, która znajduje się na południowy-zachód od Rellekki, koło Golden Tree. Dostaniesz od niej kolejny bonusowy exp do jednego spośród dwóch umiejętności.

11

Nagroda: 

- Hati paws Hati paws  ok. 400k bonus exp do Attack-iconStrength-iconDefence-iconMagic-iconRanged-icon lub Constitution-icon

- Sköll boots Sköll boots ok. 400k bonus exp do Woodcutting-icon lub Agility-icon

- Valkyrie helmet Eir's helmet detail, Valkyrie spear Eir's spear detail ok. 400k bonus exp do Prayer-icon lub Divination-icon

 

Ilość bonusowego doświadczenia bazuje na poziome danego skilla. Przykłady wyżej zostały przytoczone z 99 poziomu umiejętności.


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd