Notatki Zemouregal'a


Akthanakos

Osoba, która nie była postrzegana przed wojną bogów, ale jego obecność jest wciąż odczuwalna w RuneScape. Był uważany za lojalnego wobec Zaros'a.
Akthanakos się ponownie pojawił. Widocznie on i Enakhra trwają w ciągłej kłótni od tysięcy lat. Niestety żyje on wciąż ze starymi przekonaniami Zaros'a. Nie pojmuję tego. Wiem że zaros uchronił nas od pustynnych bogów, ale nigdy nie chciał zrozumieć prawdziwej scieżki chasu. Jeśli udało by się złapać Akthanakos'a, mógłby być dobry do złożenia ofiary.

Azzandra

Potężny przeciwnik i najlepszy przy Zarosie. Pojawił się od wczesnego rozwoju wojny bogów. Nie ośmieliliśmy się uwolnić go jeszcze z rytuału. Powinniśmy zrobić to wkrótce, kiedy liczba wyznawców Zamorak'a będzie wciąż dostatecznie duża, aby się z nim uporać.

Bilrach

Bilrach jest przeciętnej mocy wśród naszej rasy. Wydaje się skłonny słuchać tego co ja proponuję, tak więc może być tymczasowo pomocny.

Enakhra

Kolejna, która nie była widziana od wojny bogów, ale jej obecność wciąż jest odczuwalna. Ona wydaje się jedynym przedstawicielem płci żeńskiej wśród Mahjarrat'ów pozostawionych na tej planecie. Jeśli moglibyśmy ją odnaleźć, mogłaby być kluczem do przetrwania.
Cóż, Enakhra ostatnio ponownie się pojawiła. Powiadomiła nas, że jest ona przez cały czas w ciągłym zatargu z Akthanakos'em. Z pogardą odrzuciła moją propozycję spłodzenia więcej naszych istot dla Zamorak'a. Co niby mają do tego uczucia? To przecież tylko przedłużenie naszego pobytu tutaj - ah, kobieta!

Hazeel

Jeden z kompanów Zamoraka. Zasługujący na uwagę wojownik. Ostatecznie rozważyłem zawrzeć z nim przymierze.

Hazeel wydaje się zdobywać moc; zdobył wielu zwolenników i zasiewa coraz większą panikę.

Katastrofa dotnkęła Hazeel'a: sługusowi Saradomin'a udało się go pokonać i skazać na wieczne wygnanie z naszego świata. Pytanie jest następujące, czy jego zwolennicy będą w stanie odrodzić go przed następnym rytuałem? Cóż, jego zwolennicy mogli zostawić wszystko na ostatnią chwilę, ale dali sobie z tym radę. Hazeel wraca do gry!

Jhallan

Jeden z najsłabszych z naszej rasy. Nawet nie śmiał stawić się na ostatni rytuał, także będzie teraz jeszcze słabszy. Jestem zawstydzony, musząc nazywać go Mahjarrat'em.

Khazard

Khazard jest najmłodszy z naszej rasy. Urodził się na końcu wojny bogów, krótko po śmierci swojej matki, Palkeera'y. Pod opieką Hazeel'a, dochodzi do potęgi, z którą trzeba się liczyć.
Ten młody Mahjarrat okazuje zdolności manipulowania słabymi umysłami ludzi. Tak więc, zaczyna budować znaczne siły, terroryzm i nabierać zwolenników.

Kharshai

Mahjarrat o przeciętnej mocy. Starał się trzymać z dala od kłopotów przez przebywanie z większością, ale bez żadnych specjalnie bliskich sojuszników, mógł stać się w tym momencie zagrożony.
O dziwo, Kharshai zniknął. Nie myślałem, że on mógłby być tak słabym Mahjarrat'em, aby być wybrany na ofiarę podczas ostatniego rytuału. Może go nie doceniłem?

Lamistard

Dość słaby Mahjarrat. Zbytnio go nie lubię, ale większość jego dni polegało na służalczości Zamorak'owi. Mógłby być następnym, którego wybierzemy do porażki następnej walki.
Cóż, nie udało mu się zmienić. Myślę, że wiedział, że ma kłopoty.
Haha, jak myślisz - ta obślizgła łasica zabłądziła w moich piwnicach. Jest teraz moim więźniem. Cóż, to łatwa decyzja, aby zabrać go na następną ofiarę, aby uszczęśliwić resztę Mahjarrat'ów z powodu jego straty.

Lamistrad został złożony w ofierze podczas 16 Rytuału RuneScape.

Lucien

Lucien to potężny mag i mój kuzyn. Ufam mu conajmniej tak jak innym - ale to i tak nie jest zbyt wiele.
Ostatnimi czasy, Lucien stał się bardzo potężny. Lucien jest teraz niewyobrażalnie potężny. Bardzo chciałbym wiedzieć jak. Myślę, że powinienem spróbować być dla niego bardziej miły.

Mizzarch

Mizzarch jest dość słaby i nie ma szczególnych sojuszników. Wydaje się być łatwym celem na ofiarę.

Mizzarch został złożony w ofierze podczas 15 Rytuału Runescape.

Ralvash

Osobnik średniej mocy. Jest brzydkim gościem, uważam, że jego oczy położone są zbyt blisko siebie.

Ralvash został złożony w ofierze podczas 17 Rytuału RuneScape.

Sliske

Jeden z najpotężniejszych z nas. Sliske ma potężne możliwości zmiany kształtów oraz władzę nad cieniami. Bardzo chciałbym złapać tego goscia, ale wciąż mi sprytnie umyka sprzed nosa.

Wahisietel

Mahjarrat o przeciętnej mocy. Utrzymuje się samodzielnie. Chodzą pogłoski, że mógł być bardzo bliski dla Zaros'a. To może okazać się plotką rozpowszechnioną dla zabawy. Im więcej przyczyn mają inni, by sobie nie ufać, tym lepiej.

Zemouregal

To ja. Jestem niesamowity.


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd