Strength Potion (f2p)


Strength Potion (f2p)


Strength Potion może używać oraz robić zarówno gracz f2p ( gracz nie płacący za grę ) jak i p2p ( gracz płacący za grę ).

Właściwości i zastosowanieJeden Strength potion można użyć 4 razy, łyk dodaje w zależności od wielkości twojego strength level od 4 do 12 punktów do siły ( 3 + 10% twojego Strength Level jest równe ilości dodawanych punktów przez potiona ), jednakże jest to tylko chwilowe. Kiedy twój poziom siły wróci do normalnego poziomu możesz znów go chwilowo zwiększyć pijąc potiona.Strength Potion jest niezastąpiony na Clan Wars, Wilderness, walce na Worldzie PvP oraz przydatny podczas expienia.

 Wyrób


Składniki

Do produkcji każdego potiona będziesz potrzebował:1. Limpwurt Root
Na świecie f2p można go zdobyć podczas walki między innymi:

- na Crandor Island zabijając Hobgobliny
- w Ice Cave także na Hobgoblinach
- w Hobgobline Mine (mniej więcej 35 lvl wild, na południe od Lava Maze), jest tam mnóstwo Hobgoblinów
- można też znaleźć na wildzie ( na wschód od Clan Wars ) Hill Giany

Jednakże ( według mnie ) najbardziej opłacalne są 2 miejsca.Pierwszym jest półwysep zamieszkały przez Hobgobliny ( level 28 ) znajdujący się za Crafting Guild na północ od Rimmington.Drugie miejsce to podziemia na zachód od Vorrock zamieszkane przez Hill Giant ( level 28 ). Można tam się dostać wejściem obok Vorrock, jednakże trzeba mieć Brass Key ( Możesz go kupić na GE lup wziąć go z owalnego pomieszczenia znajdującego się w podziemiach i zamieszkałego przez 4 zombie ( level 24 ) ). Jeśli nie masz klucza wejdź drugim wejściem znajdujący się za ostatnią trumną w Edgeville. Jednakże wchodząc od strony Edgeville natkniesz się na Spider ( level 2 ), Gigant Rat ( level 3 ), Skeleton ( level 21, 22, 24 i 25 ), Zombie ( level 18 ) oraz Hopgoblin ( level 42 ).2. Red spiders eggs
Na świecie f2p można je zdobyć w 2 miejscach.Pierwszym miejscem są podziemia wulkanu na Karamja, jednak przy wejściu krążą skorpiony ( level 14 ) które atakują każdego kto się do nich zbliży. Po zejściu na duł, idź na wschód aż zauważysz przy ścianie miejsce gdzie leżą na ziemi jedne Red spiders eggs. Uważaj jednak bo mogą cię tam zaatakować skeletony ( level 22 ) oraz Red Spiders ( level 34 )Drugim miejscem są kanały w Vorrock, zejście znajduje się po zachodniej stronie pałacu. Jak już zejdziemy musimy dojść na sam koniec kanałów oblężonych przez zombie ( level 13 i 24 ) spider ( level 27 ), Gigant Rat ( level 6 ), skeleton ( level 21 i 25 ) oraz ghost ( level 19 ). Gdy już dojdziemy na sam koniec znajdziemy się w dużym pomieszczeniu zamieszkałym przez Dedly Red Spiders ( level 34 ) oraz 5 mossów ( level 42 ). Znajdź miejsce gdzie leżą dwa Red spiders eggs.3. Pięć coins

Wydaje mi się że sami najlepiej wiecie jak najszybciej zdobyć coins ;-) .- Cockroach Drones ( level 8 ) dropują zarówno Limpwurt Root jak i Red spiders' eggs. Znajdują się one między Edgeville a Barbarian Village- Limpwurt Root oraz Red spiders' eggs możesz również kupić na Grand Exchange ( tak samo jak gotowy strength potion ), jednakże nie opłaca się to, ponieważ cena jes bardzo wysoka jak na tego typu itemy.

ProdukcjaPo zdobyciu składników idziemy do Apothecary i prosimy go o zrobienie z naszych składników ( Limpwurt Root oraz Red spiders eggs) Strength Potion, dowiadujemy się że wyrób potiona kosztuje 5 coins, dajemy mu zapłatę oraz składniki a on zrobi nam strength potiona. Apothecary zawsze znajdziecie w jego domku, znajdującym się w południowo-wschodniej części Varrock.


© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd