Wygląd postaci


Podczas grania w RS wygląd postaci wybrany w samouczku może się znudzić. Na szczęście da się go dowolnie zmienić korzystając z usług różnych osób. Gracze f2p mogą zmienić ubranie, fryzurę i zarost, a nawet płeć i kolor skóry! Na p2p można dodatkowo wybrać ozdoby na nadgarstki oraz buty.

UbranieMiejsce: Sklep z ubraniami przy rynku w Varrock
Osoba: Thessalia
Koszt: 1000gp

Podstawowe ubranie można zmienić w Varrock, w sklepie odzieżowym Thessali za 1k gp.
W tym celu trzeba z nią porozmawiać lub po prostu kliknąć na nią PPM i wybrać opcję „change clothes” (wszystkie założone zbroje i przedmioty musimy zdjąć).
W menu, które się pojawi widzimy na środku swój obecny wygląd, który możemy zmieniać wybierając po prawej kolory, a po lewej rodzaje ubrań. Przyciskami po lewej u góry przechodzimy między wyborem góry ubrania (torsu), dołu (spodni) i rękawów.
Gdy już dokonamy wyboru i chcemy go potwierdzić klikamy na przycisk dłoni z uniesionym kciukiem w prawym dolnym rogu menu.


FryzuraMiejsce: Salon fryzjerski w Falador
Osoba: Hairdresser (fryzjer)
Koszt: 2000gp

U fryzjera w Falador za 2k gp zmienić można fryzurę. W tym celu rozmawiamy z nim lub po prostu klikamy na niego PPM i wybieramy opcję „Hair cut” (nie możemy mieć wtedy nic założonego na głowę).
W menu, które się pojawi (podobne jak w przypadku ubrań) też po prawej wybieramy kolor, a po lewej fryzurę, ale u dołu po lewej mamy także pogląd naszej głowy. Przyciski u góry po lewej służą do przełączania pomiędzy wyborem fryzury i zarostu.
Wybór potwierdzamy kliknięciem na przycisk dłoni z uniesionym kciukiem w prawym dolnym rogu menu.Uwaga: Pete w Party Room w Faladorze sprzedaje w cenach 55-70gp peruki "afro" w różnych kolorach!Płeć i kolor skóryMiejsce: Dom Make-Over Mage; na południowy-zachód od Falador
Osoba: Make-Over Mage
Koszt: 3000gp

Te nietypowe zabiegi wykonuje za 3k gp tajemnicza postać zwana Make-Over Mage. Mieszka ona samotnie w domku stojącym na uboczu miasta Falador. Rozmawiamy z nią i zgadzamy się na „zabieg”.
W menu, które się pojawi pośrodku wybieramy kolor skóry a po bokach płeć.
Wybór potwierdzamy klikając na dolny napis „Confrim”.

ButyMiejsce: Sklep w Rellekk’ce
Osoba: Yrsa
Koszt: 500gp
Wymagania: tylko dla graczy p2p, ukończony quest The Fremennik Trials

Za 0,5k gp możemy zmienić podstawowe obuwie w Rellekk’ce, jednak musimy mieć wykonaną misję The Fremennik Trials, bo inaczej Yrsa odmówi nam, ponieważ nie jesteśmy obywatelami Fremennik.
Gdy z nią porozmawiamy i pojawi się menu wybieramy w nim kolor z sześciu dostępnych.
Potwierdzamy klikając „Confrim”.

Ozdoby na nadgarstki (armguards)Miejsce: zakład w Keldagrim
Osoba: Reinald
Koszt: 500gp
Wymagania: tylko dla graczy p2p, ukończony quest The Giant Dwarf

Za 0,5k możemy wybrać sobie armguards w zakładzie Reinalda w Keldagrim. Jednak, aby wejść do tego miasta musimy mieć ukończony quest The Giant Dwarf.
Gdy porozmawiamy z Reinaldem ukaże nam się menu, w którym po lewej wybieramy rodzaje tych ozdób, natomiast przyciskami u góry wybieramy kolor: srebrny lub złoty.
Gdy już dokonamy wyboru i chcemy go potwierdzić klikamy na przycisk dłoni z uniesionym kciukiem w prawym dolnym rogu menu.Inny sposób zmiany wyglądu:
Jeśli jesteśmy graczem p2p możemy zmienić swój wygląd także za darmo, jeśli w swoim domu PoH posiadamy sypialnię (bedroom) i odpowiednie meble (oczywiście wymaga to danego poziomu construction).

© 2004-2011 Wygląd zaprojektowany przez Bartosz Bociek
Runescape jest znakiem towarowym Jagex Software 1999 - 2011 Andrew Gower and Jagex Ltd.
My nie jesteśmy Jagex Ltd. Teksty kursywą są tłumaczeniem i wraz z obrazkami należą w całości do Jagex Ltd